Jak dołączyć do akademii?

Jak dołączyć do akademii?

Generalne zasady

Jak do nas dołączyć?

Zasady dołączenia do naszej akademii są zgoła odmienne od tych, które panują obecnie w naszej agencji piłkarskiej. Ze względu na to, iż mamy do czynienia z dziećmi, które dopiero rozpoczynają swoją poważną przygodę piłkarską nie wymagamy żadnych konkretnych aspektów (oprócz finansowego).

Formularz może wypełnić dziecko, czyli osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców:

ZGŁASZAM SIĘ
Zgłosić się do naszej akademii może każde dziecko bez żadnego wyjątku!

Dołączenie do agencji jest odpłatne. Cennik znajduje się pod tym adresem: CENNIK

Pakiety, które świadczymy dla naszych młodych adeptów wraz z ofertą opisane są na tej podstronie: OFERTA

Proszę pamiętać, iż nasza akademia piłkarska ONLINE świadczy zdalnie usługi dla swoich podopiecznych. Jedynie pakiet PRO zawiera zestaw faktycznych jednostek treningowych. Współpraca odbywa się w ten sposób, iż zawodnik otrzymuje dietę, sprzęt oraz zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Akademia systematycznie sprawdza i kontroluje zawodnika, czy wykonał on w danym tygodniu swój plan treningowy, jak się obecnie czuje i badamy jego potrzeby. W chwili kiedy potrzebuje on zmiany szkoły lub klubu piłkarskiego skutecznie działamy.

Jesteśmy w systematycznym kontakcie zarówno z zawodnikami, jak i rodzicami młodego adepta.

Po otrzymaniu oficjalnego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu omówienia szczegółów ewentualnej współpracy. Prosimy zatem o cierpliwość.

INFORMACJE

Nowoczesna akademia piłkarska ONLINE. Świadczymy kompleksowe usługi piłkarskie. Specjalizujemy się w prowadzeniu karier młodych adeptów piłki nożnej. 

b Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Call Now Button