Dołącz do nas

Jak dołączyć
do akademii piłkarskiej

Zasady dołączenia do naszej akademii są zgoła odmienne od tych, które panują obecnie w naszej agencji piłkarskiej. Ze względu na to, iż mamy do czynienia z dziećmi, które dopiero rozpoczynają swoją poważną przygodę piłkarską nie wymagamy żadnych konkretnych aspektów (oprócz finansowego).

Formularz może wypełnić dziecko, czyli osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców lub opiekun prawny dziecka.

ZGŁASZAM SIĘ

ZGŁOSIĆ SIĘ DO NASZEJ AKADEMII MOŻE KAŻDE DZIECKO BEZ ŻADNEGO WYJĄTKU!

Dołączenie do agencji jest odpłatne. Cennik znajduje się pod tym adresem: CENNIK

Pakiety, które świadczymy dla naszych młodych adeptów wraz z ofertą opisane są na tej podstronie: OFERTA

Proszę pamiętać, iż nasza akademia piłkarska ONLINE głównie świadczy zdalnie usługi dla swoich podopiecznych. Pakiet Mistrz oraz Progres zawiera zestaw faktycznych jednostek treningowych. Współpraca odbywa się w ten sposób, iż zawodnik otrzymuje dietę, sprzęt oraz zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu.

Akademia systematycznie sprawdza i kontroluje zawodnika, czy wykonał on w danym tygodniu swój plan treningowy, jak się obecnie czuje i badamy jego potrzeby. W chwili kiedy potrzebuje on zmiany szkoły lub klubu piłkarskiego skutecznie działamy.

Jesteśmy w systematycznym kontakcie zarówno z zawodnikami, jak i rodzicami młodego adepta. Szczegóły współpracy przekazujemy indywidualnie poprzez rozmowę telefoniczną.

Po otrzymaniu oficjalnego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu omówienia szczegółów ewentualnej współpracy. Prosimy zatem o cierpliwość.