Agencja piłkarska „WS Progres”

Agencja Piłkarska „WS Progres”

Jesteśmy innowacyjną, nowoczesną Agencją Piłkarską świadczącą kompleksowe usługi piłkarskie z zakresu rozwoju młodego profesjonalisty. Główna ideologia naszej agencji to pozyskiwanie najbardziej utalentowanych, progresywnych zawodników, “amatorów” – nieoszlifowane diamenty w wieku 15-21 lat z całej Polski oraz Europy. Nie jesteśmy typową agencją piłkarską, menedżerami – najemnikami skupiającymi się tylko i wyłącznie na kwestiach finansowych.

Jesteśmy tylko z nazwy agencją piłkarską, tak naprawdę WS Progres to nowoczesny projekt piłkarski, którego celem jest szerzenie innowacyjnej idei piłkarskiej w Polsce. Wychodząc naprzeciw dużym oczekiwaniom utworzyliśmy niedawno także specjalną ofertę dla ukształtowanych już piłkarzy w wieku 21-28 lat.

Posiadamy ogromne plany na przyszłość, które niestety zdecydowanie zahamował koronawirus. Rozwijamy prężnie swój kanał na YT, na którym publikujemy wiele ciekawych, merytorycznych kwestii odnośnie rozwoju młodego piłkarza. Chcemy także wybudować swój profesjonalny kompleks sportowy wraz z biurem. Mamy w planach wiele nowatorskich projektów w skali ogólnoświatowej.

Oficjalna strona agencji

Agencja piłkarska

INFORMACJE

Nowoczesna akademia piłkarska ONLINE. Świadczymy kompleksowe usługi piłkarskie. Specjalizujemy się w prowadzeniu karier młodych adeptów piłki nożnej. 

b Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Call Now Button